Závlahové systémy

Odborně navrhneme i zrealizujeme závlahový systém na Vaší zahradě, firmě, či městě, obci dle Vašich požadavků. Montujeme závlahové systémy  TORO dodávající špičkové závlahové systémy do všech oblastí (golfová hřiště, fotbalové trávníky, veřejná prostranství, soukromé zahrady).

Rozvody vody  jsou vedeny v PE trubkách různých průměrů dle parametrů závlahového systému. Jsou instalovány nejčastěji pod povrchem půdy.

Hloubení rýh provádíme drážkovačem.

Podle požadavků na závlahu  instalujeme postřikovače ze široké škály typů dle  potřeb trávnika i kvality půdy , u  vysazených rostlin s ohledem na nároky na množství vody. Postřikovače navrhujeme také s ohledem na okamžité množství použitelné vody a tlak .  .

 Nezbytnou součástí celého systému jsou spolehlivé elektromagnetické ventily firmy TORO a zařízení na vypouštění vody ze systému před zimou, umístěné v šachtách pod povrchem půdy.  Elektroventily mají jednoduché ovládání, jsou velice spolehlivé a trvanlivé.

Velmi důležitou součástí systému je řídící jednotka. Široká škála řídících jednotek pro venkovní i vnitřní použití s velkou variabilitou různých funkcí je vysoce spolehlivá a jednoduchá na ovládání.

 Nedílným prvkem závlahového systému doplňujícím kvalitní funkčnost řídící jednotky je srážkové čidloJe možné jej nastavit na požadované množství zrážkové vody , při ktorém se systém zastaví.  

Dle přání zákazníka je instalujeme určité prvky závlahy i nad povrchem. Základním nadúrovňovým závlahovým systémem je kapková závlaha. Aplikuje se pro závlahu stromů, keřů, ostatních rostlin . K povrchu půdy je uchycena pomocí speciálních skob . Obvykle ju zakrýváme mulčovací kůrou, ale samozžejmě jsou i jiné možnosti zakrytí. U kapkovací hadice volíme dle specifických požadavků hadice o různém průtoku vody z jednotlivých otvorů a také rozteč mezi otvory.

Zhotovíme komlexní řešení pro Vaši potřebu závlahy trávnika, nebo výsadeb zeleně. Realizovali jsme také závlahu antukového tenisového hřiště.  Zabezpečujeme i trvalou údržbu závlahových systémů.

Nezapomeňte ! Rozumnou závlahou šetříte vodou, zvyšujete účinnost zalévání a šetříte svůj čas.